Vzmetnica Mister Elegance
Bonel vzmetenje
Še vedno so najbolj razširjena ležišča z osnovo bonel vzmetenja. Za izdelavo vzmetnic se uporablja visokokakovostna patentirana jeklena žica premera 2,2 in 2,4.
Same vzmeti so obdelane ločeno, da se ohrani njihova elastičnost in prepreči morebitni zlom.
Prednosti ležišča z osnovo bonel vzmetenja so: zračnost, stabilnost, moč in vzdržljivost.
Ležišče z bonel vzmetenjem postopoma reagirajo na pritisk - sprva mehko in z naraščujočo obremenitvijo vedno močneje.
Bombažna prevleka pa zagotavlja zračnost in zdrav spanec.
Vsa lepila v ležišču so na vodni osnovi, ne vsebujejo topil in so negorljiva kar je najboljša izbira za uporabnika.
Prevleka ležišča je narejena iz VISKOZE. Odlično absorbira znoj in je izjemno lahka ter zračna. Na dotik pa je mehka in gladka.
Ležišče Mister elegance sestavlja plast HR pene - visokokakovostna odprtocelična pena ohranja odlične lastnosti odboja in porazdelitve obremenitve. Ta vrsta pene ponuja prožno a trdno podporo. Zaradi tega se lahko uporablja za določene ortopedske namene.
Možnost naročila nestandardne dimenzije. Za ponudbo pošljite povpraševanje: sanles.pohistvo@siol.net
Čvrstost - jedro karoserije tega modela vzmetnice je izdelano iz močnejše žice, večje trdote s premerom 2,4 mm in dodatno ojačano s plastjo termofiksiranega filca.
Ojačanje - robovi ležišča so ojačani s plastjo poliuretanske pene.
Občutek - kakovostna plast trše HR pene z gostoto 43 kg / m3 zagotavlja dodatno trdoto in vzdržljivost vzmetnice.
Zračnost - ima zračen 3D trak, ki omogoča boljši pretok zraka
Prevleka - najboljša viskozna ekološka vlakna po strukturi, podobna bombažu, pridobljena iz naravnih vlaken različnih rastlin, kot so soja, bambus in sladkorni trs.
Trajnost - izdelava takšnega ležišča zagotavlja dolgoletno udobje in vzdržljivost.
Višina ležišča: 30 cm
Stopnja trdote: H4
Iščete pohištvo nestandardnih dimenzij, oblik ali potrebujete prilagoditve elementov? Kontaktirajte nas in poskusili vam bomo pomagati.